Ako zrýchliť Konqueror?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.10.2007 | 11:25
Martin   Návštevník
Vie niekto, ako sa dá zrýchliť Konqueror? Stránku, ktorú mi Opera načíta za pár sekúnd, mi Konqueror naťahuje aj štvrť alebo pol minúty. Nerád by som sa ho vzdal, sú v ňom užitočné nástroje, ako archivácia web-stránok, možnosť rozdeliť okno, tiež priame prepojenie na KMail, nemá problémy s diakritikou...
Mám MDV 2007 Spring

Ďakujem )
    • Re: Ako zrýchliť Konqueror? 13.10.2007 | 11:54
      Avatar karol Mandriva 2008.1  Používateľ
      Tak to by aj mňa zaujímalo, preto používam firefox, okrem toho do firefoxu existuje množstvo pluginov. Bohužiaľ ActiveX zatial nie :-(

      Konquerror sa nekonečne dlho spúšťa a až po spustení, ako ty hovoríš, neskutočne dlho načítava stránku.
      "Operátor pozorovania prítomnosti nekomutuje s operátorom reality.Nemôžeme teda popísať realitu okolo nás bez toho aby sme ju ovplyvnili." <br/>
      • Re: Ako zrýchliť Konqueror? 13.10.2007 | 12:16
        Martin   Návštevník
        "Konquerror sa nekonečne dlho spúšťa a až po spustení, ako ty hovoríš, neskutočne dlho načítava stránku."

        Preto ho vždy spúšťam klikom na ikonku "Domov", tak naskočí hneď. Veď načo máme správcu súborov integrovaného s prehliadačom?

        Firefox som prenechal sestre, ja na ňom otváram len stránky, ktoré sa cez iné prehliadače nedajú.

        Asi sa opýtam aj na mandrivalinux.cz.
      • Re: Ako zrýchliť Konqueror? 13.10.2007 | 12:20
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
        Je možné, že je to len nastavením siete v KDE, mne totiž ide absolútne bleskovo a rýchlosťou u veľkých stránok prekonáva aj operu.
        • Re: Ako zrýchliť Konqueror? 13.10.2007 | 15:22
          Avatar Pesan Ubuntu  Používateľ
          Mne tiez nabehne bleskovo a to mam uz 6 rocnu sunku. Len mi vadi ze niekedy zobrazi stranku, az po nacitani vsetkych blbosti na stranke.
        • Re: Ako zrýchliť Konqueror? 14.10.2007 | 20:13
          Martin   Návštevník
          A mohol by si prezradiť, ako si ho nastavil / ako ho máš nastavený?