XIAOMI XMWT01 (mi watch) s wear os

Sekcia: Ostatné 15.11.2021 | 15:13
Avatar TcK   Používateľ

Zdar guys. Trošku téma od veci ale neviem si poradiť. Mám tieto hodinky. Ale nefunguje mi tam slovenčina ... sú len v Čínskom jazyku a aplikácia mi wear ani nezobrazí moje hodinky lebo boli robené len pre zapadný trh... Potreboval by som do nich vtlačiť wear OS európsku verziu ale nikde nič neviem nájsť... alebo ako doinštalovať laguage pack lebo majú aj nfc a tiež neviem pridať platobnú kartu. Vopred ďakujem za každú radu a vôbec hľadanie !

Tešilo ma. Zbohom
    • RE: XIAOMI XMWT01 (mi watch) s wear os 15.11.2021 | 15:51
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

      skúsil by som zmeniť región tej aplikácie v mobile na čínu a potom niečo skúšať (alebo nainštalovať čínsku verziu mobilnej aplikácie)

      viem že to pomáha na wifi repeater (od XIAOMI) čo som používal (kým som si neprepol region na cinu aplikácia ho nerozpoznala a nedalo sa na ňom nič nastaviť)

      toto si skúšal ?

      https://forum.xda-developers.com/t/guide-how-to-connect-mi-watch-and-change-language.4042009/

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • RE: XIAOMI XMWT01 (mi watch) s wear os 15.11.2021 | 17:28
        Avatar TcK   Používateľ

        Ano toto mam už odkedy mam hodinky... ale zmena jazyku v hodinkách nešla len angličtina čiastočná.... a nerieši to dalšie veci ako nfc platbu... v číne maju iné platby cez qr kódy

        Tešilo ma. Zbohom
        • RE: XIAOMI XMWT01 (mi watch) s wear os 15.11.2021 | 20:18
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

          no pre toto vsetkych odhovaram od kadejakych fake prduktov z aliexpresu a podobnych srandiciek pre indycky alebo cinsky trh (oni su lacne az pod vyrobne naklady aby si ziskali trhový podiel a vyrobcovia nechcu aby sa predavali v europe a usa, takze vela stastia prajem)

          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • RE: XIAOMI XMWT01 (mi watch) s wear os 16.11.2021 | 07:28
            Avatar TcK   Používateľ

            ako ja som s ními spokojný dokonca sa viem dostať aj do bootloaderu ... hodinky stáli 150eur a idu jak šíp... všetko funguje len nejde platba a slovenčina...

            Tešilo ma. Zbohom
          • RE: XIAOMI XMWT01 (mi watch) s wear os 16.11.2021 | 07:28
            Avatar TcK   Používateľ

            mám ich už rok a som spokojný

            Tešilo ma. Zbohom
          • RE: XIAOMI XMWT01 (mi watch) s wear os 16.11.2021 | 07:44
            Avatar TcK   Používateľ

            a čo sa týka kúpi wear os tu ešte ani nebol a chcel som wear os... teraz už sa daju kupiť aj tu s wear os...

            Tešilo ma. Zbohom