Firefox a prehravanie videoarchivov

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.09.2006 | 18:32
kele   Návštevník
cafte viete mi niekto poradit ak chcem cez firefox prehrat nejake video alebo ukazku tak mi to vyhlasi nejaku chybu a neviem zistit aku lebo chybove okienko ostane hned biele mam mandrivu2006 free edition a mam nastaveny ako prehravac mplayer. ak by to nahodou bolo v kodekoch tak kde ich mam najst lebo ako vsetci pisu ze pod /lib/win32 tak ja take nieco vobec nemam a ani neviem najst kde by som mohol mat umiestnene kodek viete mi prosim nejako poradit ako teda na prehravanie videa cez net vo firefoxe lebo vlastne problem asi bude niekde okolo mplayeru a kodekov lebo po naslednom spusteni videoukazky vo firefoxe mplayer sa inicializuje akle nasledne nabehne chyba a ostane to cele zamrznute. ak si pustim nejaky film tak ten ide bez problemov cez mplayer.
    • Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 04.04.2006 | 22:45
      Lonqhorn a vista je velky prepadak   Návštevník
      pomozem ti ale najprv mi povec co mas napisane ak do firefoxu napises : about:plugins
      viiesim to ako malinu
      • Re: Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 05.04.2006 | 18:04
        kele   Návštevník
        tak plugin mam akurat tak Meno súboru: libflashplayer.so Shockwave Flash 7.0 r25
        • Re: Re: Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 05.04.2006 | 19:14
          lubo   Návštevník
          skus plugin https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=446
      • Re: Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 05.04.2006 | 20:36
        Longhorn a vista je velky prepadak   Návštevník
        otvor si tuto stranku potom potvrd stahovanie otvor terminal a napis: su (potom heslo roota) (vypni vsetky webove prehliadace) rpm -i /cesta/kam/si/to/stiahol/mplayerplug-in-3.21-fc4.i386.rpm a plugin je naistalovany
      • Re: Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 11.09.2006 | 18:32
        lazzio   Návštevník
        zdarec,,no stiahol som si tento plugin totem-xine-firefox-plugin konecne som spustil film,,predtym mi nesiel,,ale ide mi tak trhavo v Koffeine,,,,a ked som pustal live vysielanie cez joj.sk markiza,sk tak mi to nejde na markiza- hlaska: "Totem could not play 'mms://62.84.131.230/local/markiza/2006/natelo/2006-09-10_natelo_01na_telo_1157904091.wmv'. " Vido codec 'MS WMV 9 (win32)' is not handled.You mght need to install additional plugins to be able to play some types of movies. cierna obrazovka, co s tym ??? thx all
    • Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 05.04.2006 | 19:34
      lhx   Návštevník
      sidce neviem ci rpmka v mandrive su kompatibilne zo suse, ale za pokus to stoji.... http://packman.links2linux.de/?action=319 kazdopadne si s mediami pod jebnutym linuxom este uzijes standy az az....
    • Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 05.04.2006 | 20:54
      sann   Návštevník
      nainštaluj tam noví firefox a doinštaluj tam všetky plug-ini a malo by to isť tiž mam aj mandrivu a ide mi to v pohode.
    • Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 01.09.2006 | 15:08
      Avatar MMarek mandriva AMD64  Používateľ
      V menu Nastroje si vyber Rozsirenia > Ziskat viac rozsireni > MediaPlayerConnectiviry - instalovat . A prehravas hocijake video... streming...
      • Re: Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 01.09.2006 | 19:42
        Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
        zdravim mam trosku podobny problem ... live-ko resp. tv-archivy mi idu iba z : www.joj.sk s ostatnych ako www.ta3.com, www.markiza.sk, www.stv.sk, www.nova.cz, www.iprima.cz mi ide oba zvuk a obraz mi nejde ... a ako prehravac pouzivam mplayerplug-in for Gecko based browsers 3.03 myslim ??? preco mi jojka ide a ostatne nechcu? za pomoc vopred dakujem ...
        ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)
        • Re: Re: Re: Firefox a prehravanie videoarchivov 02.09.2006 | 00:19
          ---   Návštevník
          skusam nieco podobne a mne to ide ( v ubuntu) , nainstaloval som si to spominane rozsirenie:MediaPlayerConnectivity Nakonfigurovalo sa to na gmplayer a ide to na tych strankach co su vyssie uvedene prehravat aj v prehravaci aj externe v gmplayeri. Kvalita pri prehravani cez gmplayer je o dost horsia.
          • Re: Re: Re: Re: Firefox a prehravanie videoarchivo 02.09.2006 | 01:14
            ---   Návštevník
            uz som to rozsirenie odinstaloval a doinstaloval totem-xine-firefox-plugin a ide to (zase vsetky vyssie uvedene).
            • Re: Re: Re: Re: Re: Firefox a prehravanie videoarc 02.09.2006 | 01:38
              Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
              no ... mne to asi velmi nepomoze lebo v portage nie je nic ako totem-xine-firefox-plugin???
              ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)