Opera dlžne a mäkčene

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.07.2006 | 14:50
steak   Návštevník
Zdravim, pouzivam Opera 8.02 mam problemy s pisanim dlznov a makcenov (v tomto prispevku ich prosim ignorujte :). Ked sa snazim napisat napr. velke pismeno makke D spravi mi to asi toto: ˇD a dlhe velke A toto: ´A Stretol sa niekto s podobnym problem a vyriesil ho? Robi to len Opera. Firefox, Mozilla, ani Konqueror to nerobi...
    • Re: Opera dlžne a mäkčene 25.05.2006 | 00:31
      Avatar Lukáš Ubuntu 9.10  Používateľ
      To isté robila opera aj mne. Doporučujem najprv nainštalovať poslednú verziu opery (8.54) a potom skúšať čo to robí. Mne to na nej ide takto: Ď Á
      Juchúúú! Písmenkujem na lukas.cerro.sk
      • Re: Re: Opera dlžne a mäkčene 25.05.2006 | 00:38
        steak   Návštevník
        Dam to aktualizovat, asi je to potrebne. Dakujem
        • Re: Re: Re: Opera dlžne a mäkčene 27.05.2006 | 18:47
          steak   Návštevník
          Spravil som update ale problem to nevyriesilo...
          • Re: Re: Re: Re: Opera dlžne a mäkčene 27.05.2006 | 20:09
            <<<>>>   Návštevník
            aku distro pouzivas ake graf aku lokalizaciu language-u pouzivas mas tam slovensky language
            • Re: Re: Re: Re: Re: Opera dlžne a mäkčene 27.05.2006 | 20:13
              <<<>>>   Návštevník
              prepacte nechtiac som odoslal aku distro pouzivas + (vezia)? ake graficke prostredie + (verzia)? aku lokalizaciu language-u pouzivas v distribucii? aku lokalizaciu language-u pouzivas v grafickom prostreedi? mas tam slovensky language? pri starte opery nevypisuje ti to ze ti chyba plugin nejaky napr. motif?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opera dlžne a mäkčene 27.05.2006 | 20:36
                steak   Návštevník
                OpenSUSE 10.0 KDE 3.4.2 English English klavesnicu prepinam na SK nie Ale ostatne WebBrowsery idu v pohode
                • Opera 28.05.2006 | 00:21
                  Stano   Návštevník
                  Operu 8 som nikdy nemal pod linuxom - od 20. septembra pouzivam operu 9 pokial ide o to pismo, tak si ho skus zmenit nevidim v tom problem :)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opera dlžne a mäkčene 28.05.2006 | 17:08
                  <<<>>>   Návštevník
                  sorry ze tak neskoro ale uz je to jasne chod do yast a doinstaluj slovensky language do sytemu aj do kde a malo by to ist v poho lebo aj mne to islo inak ked nechces mat slovak language nemusis ho nastavit, aby ti pismenka íáýžä isli staci len naistalovat tie baliky so slovenskou lokalizaciou ak nevies ich najst napis zrovna nemam suse spustene aby som povedal presne ako sa volaju
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opera dlžne a mäkč 29.05.2006 | 12:40
                    steak   Návštevník
                    Vobec si nemyslim,ze to je v slovenskej lokalizacii... Mne pismenka ťščéíáýšč idu bez problemov, problemy mam len s velkymi pismenami ako Ď, Á a pod. V inych prehliadacoch to problem nerobi
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opera dlžne a 29.05.2006 | 16:25
                      <<<>>>   Návštevník
                      ako ty pises VELKE PISMENKA ze stlacis shift a drzis ho a + klavesa č alebo stlacis caps lock a stlacis č so siftom to mi tiez nejde ale s caps lockom to ma ist
    • Re: Opera dlžne a mäkčene 02.07.2006 | 14:50
      Meno   Návštevník
      Tento problem riesi Opera 9.