Anglicko slovenský slovník pre Linux

Sekcia: Ostatné 12.06.2006 | 20:39
Tilk   Návštevník
Neviete o nejakom schopnom anglicko-slovenskom / slovensko-anglickom slovniku pre Linux?
    • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 02.06.2006 | 14:22
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      • Re: Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 02.06.2006 | 23:20
        f   Návštevník
        ten je fakt dobry, bohuzial nie je free,,, ale mne sa osvedcila slovnik PEKI od ceskeho autora. Ma vo svojej databaze viacero slovnikov a bezi pod Javou.
        • Re: Re: Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 02.06.2006 | 23:51
          Tilk   Návštevník
          Spominany slovnik ja fakt dobry mam ho vo wondowse mozno natrafim na P2P na nejaku "free" verziu, ak nie tak skusim ten co vravis. Dikes
          • Re: Re: Re: Re: Anglicko slovenský slovník pre Li 03.06.2006 | 13:05
            qwert   Návštevník
            lingeu jsem mel pujcenou, ma bin spoustec, takze jel v pohode i pod linuxem (nejem ve windows, byla to verze okolo r. 2002, takze jak je to ted nevim) na netu urcite najdes vice info
      • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 02.12.2011 | 22:31
        anjalis   Návštevník
        www.symphaty.org, moja vlastna vyroba ;)
    • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 03.06.2006 | 00:07
      Avatar chembro   Používateľ
      A co tak stardict ? Hmm? Mnozstvo slovnikov, lahke rozsirenie....
    • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 03.06.2006 | 00:30
      ---   Návštevník
      http://www.linuxexpres.cz/svobodne-slovniky-pro-linux
    • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 04.06.2006 | 01:21
      Avatar nardew debian  Používateľ
      aj ja sa priklanam za stardict.... mozes donho spojit viacero slovnikov, teda aj prekladovy a aj vykladovy, dokonca viac prekladovych a viac vykladovych spolu...
      • Re: Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 11.06.2006 | 20:38
        Tilk   Návštevník
        A ako si mozem ten Stardict do Suse 10 nainstalovat? Musim zkompilovat kod? Je tam sice aj rpm balicek ale nepise sa tam ze by bol pre suse a ani mi nejde nainstalovat.
        • Re: Re: Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 12.06.2006 | 20:01
          KarbOn   Návštevník
          Potreboval by som som anglicky slovnik a slovensky slovnik. Teda na preklad do Angliny a spet. Moze mi dat niekto linky na teito slovniky? Neviem sa na ich stranke vymotat, ide o Stardict.
          • Re: Re: Re: Re: Anglicko slovenský slovník pre Li 12.06.2006 | 20:14
            ---   Návštevník
            http://debian.cihar.com/pool/non-free/s/stardict-english-czech/ http://stardict.sourceforge.net/Dictionaries_dictd-www.dict.org.php http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=80679&package_id=83462&release_id=197642
          • Anglicko - slovensky slovnik pre Linux 12.06.2006 | 20:39
            :-)   Návštevník
            v lavom stlpci na tejto stranke je medzi odkazmi aj Sk-spell. tam najdes medzi projektami odkaz na mass/msas (tj. maly anglicko-slovensky slovnik / maly slovensko-anglicky slovnik)
    • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 24.09.2007 | 23:23
      Avatar michal00 debian, freebsd  Používateľ
    • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 25.09.2007 | 14:41
      Avatar marek`` Ubuntu 9.04 KK  Používateľ
      Ahoj, ja používam slovník cez Jabber na adrese

      cze2eng@dict.jabbim.cz

      Ďalšie slovníky nájdeš na
      www.jabbim.cz
      • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 25.09.2007 | 15:04
        Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
        Škoda, že tam nie sú aj slovenské slovníky. Predsa len prekladať niečo zo slovenčiny do angličtiny cez češtinu nie je ono (hlavne keď neviem ako sa to slovo povie po česky)
        Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: Anglicko slovenský slovník pre Linux 25.09.2007 | 15:59
        Avatar michal00 debian, freebsd  Používateľ
        táto služba nie je prístupná pre neužívateľov daného servera a nie je v slovenčine.

        ak niekto viete ako dorobiť modul/komponent do ejabberd aby toto vedel, dajte vedieť...