Dnes som videl jednorozca!

Sekcia: Komunita 18.05.2007 | 02:28
Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
No, nie tak celkom. Normalne som ladil ghosta, cakal som na nejaky ten segfault co sa raz za cas objavi, a ako tak sledujem diskusiu, nejaky neborak s nickom "zeny_ma_seru" sa rozplyval nad opacnym pohlavim.

Tak som nadhodil ze najlepsie manzelky su hlucho-neme, na co zareagovala nejaka slecna, ze "no jasne, pocitacovy maniak". Ja ze odkial vie ze som pocitacovy maniak a ona ze "mas v profile linux rulezzz", aha, zabudol som. Ale odkial kurnik vies co je to linux, ty, zena? A ona ze frci na gentoo! Kua gentoo, ziadne ubuntu alebo suse, ci mandriva ale rovno gentoo.

Tak mi klesla sanka (asi aj nieco ine) a doteraz nemozem uverit ze sa to stalo. Tak sme pokecali, potom ona s ghostom, a ked som jej vravel ze mi to nikdo neuveri tak ze vam mam dat na nu kontakt. Nuz tu je, gentooistka z liptovkeho mikulasa. Prijemne sny.

Jo, je to tak, linux sa nezadrzatelne rozsiruje. Byt vami, akcie mikroshitu uz nekupujem. Ja idem spat, dufam ze sa mi nebudu snivat zase gdb...
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 02:31
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      P.S. Berte to ako otvorenie temy: Linux a neznejsie pohlavie - Mytus alebo fakt?
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 07:56
        necron99   Návštevník
        ..este chyba aby liezla.....a je fakt dokonala.. ale mohla by prejst na debian..:))))
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 03:26
      Avatar pe3k Debian, Feisty  Používateľ
      Povzbudivy clanok... ;)

      Co sa tyka mna... z mojich blizkych priatelov nemam ani jedneho, kto pouziva linux, zato jednu linuxacku mam. Je to super dievca, no faktom je to, ze kvoli tomu co robi, linux aj potrebuje. Je na doktorantskom, robi vedu, podobne ako ja a tam sa bez linuxu nezaobijde. No ale ma ho a pouziva aj na svojom notebooku ;).
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 09:11
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Novell robil prieskum ohľadom Linuxu. V pomere pohlaví boli tuším 2% žien, ktoré používajú Linux.
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 12:17
        Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
        Bol to prieskum ohladom openSUSE Linuxu, takze 2% zien pouzivaju openSUSE Linux. ;)
        Only man who sells empty boxes is the undertaker.
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 09:20
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Pozerám fotku slečny Gentooovej, celkom dobrý deklot :-P Týmto pozdrajuvem všetkých, ktorí nevyzerajú ako zakomplexovaní hackeri s knédľami pod očami od monitora :-)
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 10:18
        007-Bond   Návštevník
        Chlapci neviem, ale moja manzelka bola skusena pouzivatelka Win. a uz asi dva roky ficime na debian-e, a ked uz ona povie, ze Linux je pouzivatelky kvalitnejsi OS, tak klobuk dole. Mali by sme si viac vazit v Linuxovej komunite zenskeho pohlavia.
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 11:28
      Elven   Návštevník
      HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEH SESTERNICA :D :D :D :D :D
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 12:18
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        lol
        Debian. apt-get into it…
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 19.05.2007 | 16:14
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
        Hmm, ten nick sa mi zda znamy ... Nie si nahodou http://mirec.mazac.net/even.txt?
        • Re: Dnes som videl jednorozca! 19.05.2007 | 16:33
          Avatar d0N0 kubuntu  Používateľ
          Heh
          nie je to on...Elven je Stanislav Hoferek ;)
          • Re: Dnes som videl jednorozca! 19.05.2007 | 19:32
            Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
            hehe ... ale bolo by lol keby to bol on :P (kto cital ten file vie wo co go :)
            "IB, thy name is homework." -- IB
            • Re: Dnes som videl jednorozca! 26.05.2007 | 11:36
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              hmmmm preco ma vsade rozoberate? chapem ze som linuxova legenda, velka osobnost, a ze som na znamkach (a vsetci ma olizujete). ale tak naco aj tato publicita? :)

              preco 2 mena? regnuty som ako stano... a ked sa mi z akehokolvek dovodu (napr som na inom pc) nechce prihlasovat, tak napisem ze elven...
              • Re: Dnes som videl jednorozca! 26.05.2007 | 23:46
                Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
                ty si necital ten subor ze nie :D
                "IB, thy name is homework." -- IB
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 12:21
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      asi nie som dostatocny "pocitacovy maniak" (nech to uz znamena cokolvek). pokial bola ta narazka aj jej odpoved seriozna, tak naozaj nechapem...
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 13:47
        Avatar Slavo Ubuntu  Používateľ
        Ludkovia to najdete dalsiu dokonalu, ktora slape na linuxe http://vrablanska.blog.sme.skhttp://vrablanska.blog.sme.sk
        Ubuntu 9.04 Beta Atholon 6000+ 2G Ram Nvidia 8600GTS
        • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 14:48
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          nikde tam o tom nepise ...
          • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 15:01
            Avatar pe3k Debian, Feisty  Používateľ
            ale pise .. na viacerych miestach spomina. Ak sa ti nechce citat vsetko daj si poradit od uja googla
            • Re: Dnes som videl jednorozca! 31.05.2007 | 12:40
              iviatko   Návštevník
              hej, bola som donutena pouzivat linux, ale dakujem za to :) windows nechcem ani vidiet :))))) som spokojna. Len sa musim este vela ucit :)
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 21:34
      Avatar Martin Smatana Mandriva 2008  Používateľ
      Tiež som na azete natrafil na jednu slečnu z KE, ktorá kedysi frčala na Linuxe. Ale vraj to už bolo dávno a nevedela si už spomenúť na akom distre. Jej brat sa vraj motá okolo počítačov.
      Som také malé a hlúpe linuxácke embryo, ale rastiem a vyvíjam sa. Len prečo tak pomaly...
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 22:44
      Avatar pe3k Debian, Feisty  Používateľ
      este som zabudol :) .. aj moja spoluziacka pouziva aktivne a vacsinou linux ;)
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 18.05.2007 | 23:05
      Avatar pe3k Debian, Feisty  Používateľ
      este aby som to uplne doplnil, tak tie baby ktore poznam si daju v linuxe zalezat na jeho vizualnom vzhlade. Proste sa im musi pacit. Ta spoluziacka je zblaznena do Edubuntu, zerie tie pekne detske ikonky a ani za svet by si ich nevymenila. Vobec sa kupodivu neboji prikazoveho riadku a programovania.
      Osobne ma nadchne, potesi a povzbude ked vidim nejake dievca, ktore nie len ze vie co je to linux, resp o tom niekedy pocula pripadne nanutene zazila v net cafe, ale ho aj pouziva a chce pouzivat.
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 19.05.2007 | 01:06
      Elven   Návštevník
      najlepsia a najveselsia linuxacka je hanka :)

      http://kapolkova.blog.sme.sk/c/74346/Windows-vs-Linux.html
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 19.05.2007 | 15:09
        Avatar kernel OpenSUSE, Gentoo  Používateľ
        Tak napis gentooistke z mikulasa nech sa prida k nam na LinuxOs.sk
        There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don´t.
        • Re: Dnes som videl jednorozca! 25.05.2007 | 21:10
          Avatar t0mas Archlinux a ubuntu 9.10  Používateľ
          Linuxacky podte k nam
          Linux4ever frasier@jabbim.sk
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 25.05.2007 | 21:36
      Avatar Andrej "karči" Krajči Gentoo  Používateľ
      LOL to malo byt pokracovanie :D a ty si myslis ze ja by som od teba chcel? :D:D:D:D:D:D


      ROFL
      "IB, thy name is homework." -- IB
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 25.05.2007 | 21:41
        vodo   Návštevník
        Akože pokračovanie čoho teraz. A inač ja by som ti nedal tak ma tuná nepresviečaj;)
    • Re: Dnes som videl jednorozca! 26.05.2007 | 16:09
      Avatar janico Ubuntu x.xx ,  Používateľ
      no tak zachvilku zacnu pouzivat linux nasi dedkovia a babicky :-D babka ti povie ja frcim na slackware :-D
      www.satforum.sk
      • Re: Dnes som videl jednorozca! 26.05.2007 | 17:25
        xxxx   Návštevník
        ... a co ma byt? za +- par rokov tam budeme vsetci (v ich veku - ak dozijeme) a myslim, ze to nemusi nutne znamenat uzatvaranie obzorov... ale to len tak bokom... a este k jednorozcom - kamoska a jej rodina si kupovali pocitac, tak som ich pol roka pred kupou spracoval na lin (pretoze, ako som jej tvrdil, ma ten typ myslenia (a je v tomto pripade uplne jedno, ci ide martana, ci venusanku), pre ktory je, myslim si, lin ako vysity - zvedava, ma tendenciu ist do hlbky, primeranu tvrdohlavost (bez nej sa asi v lin niekedy neda, vsak... o:)) ...) no na moje velke sklamanie to skoncilo tym, ze predavac v obchode im (ako zatial uplnym laikom) vsugeroval, ze ked to potrebuju aj pre deti pre prace do skoly, tak len win KOLI PODPORE DOC FORMATOV... a este ine ftakoviny im tlacil do hlavy, tak jasne, ze sa poddali a teraz maju doma cistejsi vzduch, t.j. o jedno okno na vetranie viac...